Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("pubg mobile") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (124) ...
 • 2
  +2
  -0

  dosta tavsiye; şayet takım arkadaşınız sizi,

  "kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
  ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
  ölmezliği düşünmek boşuna bir emektir.
  kahramanlık; saldırıp bir daha dönmemektir."

  diyerek gaza getirmeye çalışıyorsa, bilin ki; o kişi yüksek ihtimalle benim. ve sizi yem olarak kullanmak istiyorum. hiç öyle allah allah nidalarına kapılıp da yok yere düşmana kendinizi öldürtmeyin.

  hee sayende düşmanın yerini tespit etmemi sağlarsın, bi' de hayırlısıyla ekipmanına çökerim. ama sen yine de gaza gelme. unutma; bize kahraman değil, akıllı oynayarak çatışmalardan sağ çıkacak adam lazım. uyuma asker, sen uyursan herkes ölür!

  düşmana tavsiye; -henüz uçaktayken- "götü yiyen school'a gelsin." diyen birini duyarsanız, bilin ki; o kişi de yüksek ihtimalle benim. ve o el asla school'a uğramam.. fevri artistliğin lüzumu yok.

  sen benim kuzenim misin acaba ? birebir aynı i̇lk başladığımda beni intihar bombacısı olarak kullanıyordu. sonradan mevzuya ayıktım - vito corleone 01 Şubat 2019 14:22
  kuzenine şu meşazımı ulaştırsan çok makbule geçer; bul beni! adım garavel! bul beni! - louis froziel 01 Şubat 2019 17:11
 • ... diger entiriler (124) ...