Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("kimsenin sizi sevmediği hissine kapılmak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (32) ...
 • 1
  +1
  -0

  şu an tam böyle hissediyorum ve ağlamaktan uyuyamıyorum.
  i̇nsanlar için o kadar iyilik yaptım ama ya tek bi hatamda beni sildiler ya da sadece işleri düştüğünde geldiler. bi gün olsun kimseden doğru düzgün iyilik görmedim, her şeyi kendi kendime halletmeye çalıştım. halledemediğim zamanlar başkalarından yardım istedim ya kimse elini uzatmadı bana. arkamdan laf söyleyenler bile oldu. ağıza alınmayacak hakaretler edilirken bana, ağzını açıp savunan insanlar hiç olmadı.. zoruma gidiyo artık, yemin ederim sinir hastası olmak üzereyim. günlerdir sağa sola dönüyorum uyuyamıyorum, uyusam da 1 2 saat. gözlerim kan çanağına döndü. dert etmeyim dedikçe üstüne başka bi sorun geliyo birikiyo. bi zaman sonra istemesem de dert ediyorum. bıktım gerçekten. her gece yastığı ısırarak ağlamaktan, her gün başka bi kazık yemekten usandım.. yeter ya

 • ... diger entiriler (32) ...