Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal itiraf") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (14802) ...
 • 5
  +5
  -0

  şimdi şöyle bir durum var. ben kötüyüm. kötü olduğumu belli etmiyorum. kötü olmadığım için yargılanıyorum. ama kötü olduğumu gizleyecek kadar kötüyüm. bu yargılama da beni daha kötü yapıyor. hiç iyi değilim a dostlar. bütün dünyanın amına koyim oh. yarraa yemişiz zaten sikerim cennetini cehennemini yok oluşunu. amına korum lan. istemiyorum lan hiçbir şey. fikrini beynini siktiğim toplumunu istemiyorum. hiçbir toplumu istemiyorum. böyle düzenin devranın ta feriştahını sikeyim. aklınızı da sikeyim. nasıl da anlamadınız ama rol yaptığımı. nasıl da iyi sandınız ama. kendimi sikeyim. beynimi sikeyim. farkındalık bir kişinin yaşayabileceği en büyük cehennemdir.

  1 şş sakin ol - xedegerveren 12 Ağustos 2019 01:55
  1 anlamadık değil anlamazlıktan geldik. herkes kendi derdiyle meşgul ve bir başkasıyla ilgilenecek kdar gönlü geniş değil. her koyun kendi bacağından asılır atasözünü toplumun her zerresinde yaşıyoruz. herkes toplumdan şikayet ederken toplumu bizler oluşturuyoruz. kısır döngü... - kovboy 12 Ağustos 2019 13:23
  önemli olan kötü olman değil, ne kadar kötü olduğun. - mnurk 12 Ağustos 2019 18:08
  toplumu sikeyim - asitane 12 Ağustos 2019 22:40
 • ... diger entiriler (14802) ...