Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal sözlük yardım hattı") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (2648) ...
 • 21
  +21
  -0

  sevgili sözlük ahalisi, size birinden bahsetmek istiyorum. kendisi dünyalar tatlısı bir adam. ama cideen öyle. o kadar iyi o kadar sempatik ve yumuşak bir adam ki... onu sevmeyecek bir insanın olabileceğini düşünemiyorum. size aşık olduğum adamı anlatmıyorum; baba yarımı, amcamı anlatıyorum. ve amcam iki hafta önce maalesef beyin kanaması geçirdi. şu an kendinde ama çoğu zaman kendinde olmuyor, konuşamıyor, tam olarak yürüyüp hareket edemiyor. o kadar zor ki o dağ gibi adamı küçücük bir çocuk gibi hareketlerle derdini anlatmaya çalışırken görmek. o gözlerinde çocuk pırıltısı.. onun yeniden sesini duymak için her şeyimi verebilirim, adımı söylemesi ve derslerim sormasını duymak için her şeyimi verebilirim.

  asıl meseleye gelecek olursak sizden istediğim dua etmeniz. i̇çinden gelen, gönlünden gelenin dua etmesi. çünkü bunu okuyacak kaç kişi var bilmiyorum ama bir kişi bile olsa kimin duası kabul olur bilemem. o yüzden hepinizden dua bekliyoruz. şimdiden dua edeceklere çok teşekkür ediyorum. allah bu mübarek ay hürmetine bütün hastalara şifa versin.

  çok geçmiş olsun üzüldüm :( - xedegerveren 15 Mayıs 2019 17:50
  allah razı olsun - sevdigimezaralti 15 Mayıs 2019 20:15
 • ... diger entiriler (2648) ...