Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("görme engelli arkadaşa alınabilecek hediyeler") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (1) ...
 • 2
  +2
  -0

  normalde ayrı başlık açmazdım. yardım hattına falan yazardım ama internette bu konuyla ilgili araştırma yaparken kaynak eksikliği hissettim. koskoca internet. nasıl olmaz di mi? sinirlendim açıkçası. gereksizdi sinirlenmek ama zaten manyağın tekiyim ben. geceleri uyumuyorum. sürekli birilerini düşünüyorum hayatını nasıl idame ettiriyor diye. neyse bu ayrı bir konu.
  bence alınabilecek en iyi hediye eğitimli bir köpektir.

  1 evet eğitimli köpek olabilir, ayriyeten ufak bir parfüm olabilir. kullandığı zaman sizi hatırlar. - sphinxcorps 14 Şubat 2019 00:23
  1 parfüm aklımda - helgendeejderhagordum 14 Şubat 2019 00:24
  1 ben de köpek diyecektim. hatta kafamdaki ırklarda labrador, golden ve alman kurduydu. onun dışında mors alfabesiyle yazılmış bir mektupta verebilirsin. yanlış bilmiyorsam mors alfabesini okuyabiliyordu görme engelliler. - bulldogreyiz 14 Şubat 2019 00:36
  1 brail alfabesi evet - helgendeejderhagordum 14 Şubat 2019 00:38
 • ... diger entiriler (1) ...