Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("bir kızı ilk kez öpmek") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (48) ...
 • 1
  +1
  -0

  şu an okuyorum bitirdiğimde bu yazıya bir şeyler daha ekleyeceğim.

  --- spoiler ---
  ama odundum işte diyemedim bir şey. anladı güldü yanağımdan öptü “ iyi akşamlar sevgilim” dedi. çözüldüm; “ bu ana sıkışıp kalsak olmaz mı? zaman dursa.. beni öptüğün anda takılsak, dudaklarını hep yanağımda hissetsem, kalbim hep deli gibi atsa, hep kokunu içime çeksem, hep saçların tenime değse, hep böyle kalsak olmaz mı?” dedim. sadece sarıldı. “ beni hep sev” dedi ve gitti. yine kaldım olduğum yerde. aşk bambaşka bir şeydi. bütün duyguların birleşimi bir şey. kalbim sıkışmış vaziyette eve gittim. o akşam şiir yazmaya karar verdim.
  --- spoiler ---

  1 link atsana - undine 18 Ocak 2019 16:42
  1 bro ben bitirdiğimde uzun süre etkisinden çıkamamaştım haberin olsun .... - kirlisa 18 Ocak 2019 17:47
  1 @kirlisa bilmiyorum böyle kenarda köşede kalmış inci sözlük hikayelerini okumak sarıyor baya ya sonucu ne olursa olsun. - yarimadam 18 Ocak 2019 18:27
  1 miamiden hikaye var birde geçenlerde onu okudum o da efsane gerçekten sonu belli değil ama son olarak bildiğimiz yer baya üzmüştü ne hayatlar var dedirtiyo. - kirlisa 18 Ocak 2019 18:55
  hikayenin tam adı ne - yarimadam 18 Ocak 2019 19:01
 • ... diger entiriler (48) ...