Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal sözlük hediyeleşme platformu") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (48) ...
 • 1
  +1
  -0

  önce bu başlık altında düşündüğüm için burdan paylaşmam daha doğru gibi geldi;

  şöyle ki, başında tereddüt ederek attığım çoğu adım yığınla güzellik getirince, şüpheyi alıp götürdüğü yetmeyerek “iyi ki”ye çeviriyor her şeyi.

  iyi ki burayı önce okumaya, daha sonra burda yazmaya, daha sonra hediye kavramının da huzurunu sizle paylaşmaya yönelik adımlar atmışım. ben yeni yıl hediyemi birkaç gün öncesinden aldım. kendim birilerine almayı çok sevsem de, başıma geldiğinde ne desem bilemem. ama inanın o kadar güzel ki ve o kadar mutlu etti ki, değil gelecek bir yıl, birkaç yıldan fazlaca yeter bu mutluluk bana :’)

  umarım tam da istediğimiz gibi hepiniz mutlu ve huzurlu olursunuz, umarım birilerine bahsettiğinizde mutluluğun getirdiği şaşkınlığa bi yenisi eklenmiş olur.

  cağnım beynineksiklobu! ekstra müzik listesi hediyemin keyfini çıkarırken paylaşalım bu anları istedim.

  (bkz: yeni yıl için hediyeleşme çekilişi)

  1 ah çok iyi :d mutlu dinlemeler. bizi de kattığın için bu işe teşekkürler 🙆🏻‍♀️ - lszyn 25 Aralık 2018 17:04
  1 evet değil mi? kesinlikle çok iyi :’) aman mutlu olun da, daha neler yaparız neler - belkismibusra 25 Aralık 2018 17:07
  1 cok iyimis:) - murce 25 Aralık 2018 17:41
  teşekkür ederiiim/riz :’) - belkismibusra 25 Aralık 2018 17:44
  ben bunu yeni gördüm :d gece nasıl görünüyor diye çok merak etmiştim çok hojmuş ya ahahahaahah.. güle güle kullan tekrar xdd - beynineksiklobu 07 Şubat 2019 05:30
 • ... diger entiriler (48) ...