Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("beli açılan kızın belinde kıl olması") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (19) ...
 • -4
  +1
  -5

  kıla karşılık kıl mantığıyla savunulduğu ve benimde kılsız bir erkek olmamdan dolayı kendimde yorum yapma hakkı gördüğüm olay.

  net bir şekilde iğrendirici bir durumdur. boşa duyar kasmaya gerek yok. ben sırtında kolunda, yanaklarında, dudaklarında, göğsünde kıl bulunan kızdan iğreniyorum kardeşim. ve benim gibi düşünen binlerce erkek var. milyonlarca kez duyar da kassanız değişmeyecek bu durum.

  1 kılı sevmiyorum, sevmeyeceğim bu kadar basit. ben gidip de kıllarınızı alın mı diyorum? hayır. almazsan alma maymun gibi dolaş sikimde mi? değil. eğer bir kız benim arkadaşımsa veya sevgilimse, ben nasıl bakımlıysam o da sike sike bakımlı olacak bu kadar basit. ben böyle tercih ediyorum. ha almak istemeyen olursa benden uzak durduğu sürece hiçbir problem yok istediği gibi yaşayabilir. ha sen bunu ister davarlık ister denyoluk olarak nitelendir o da sikimde değil. - sakire cay yok 06 Aralık 2018 18:30
  2 ulan askdjaskljskld yorumunda davar ve denyoyu kullanıp da gelip bana saygıdan bahsetme. hangi üslubu hak ediyorsan o şekilde konuşuyorum, ne eksik ne fazla. - sakire cay yok 06 Aralık 2018 18:38
 • ... diger entiriler (19) ...