Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal itiraf") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (14487) ...
 • 0
  +0
  -0

  monster gamebook alıcam. abime alacağım modeli sordum bu nasıl diye o da bi üst modelini felan gösterdi "bunu al, yalnız işletim sistemi hazır gelmiyo geldiğinde format atman gerek" dedi. ben de "manyak mısın tabi ki biliyorum, sen de beni iyice cahil belledin" diye çıkıştım. abim de özür diledi.
  abicim itiraf ediyorum ama büyük ihtimal sen bunu göremeyeceksin. bu laptopu arkadaşım bulduğunda windows ve pardus'tan başka işletim sistemi bilmeyen ben, özelliklerde freedos'u gördüğümde arkadaşıma mesaj atıp "bunun işletim sistemi farklıymış, benim elimdeki programların hepsi windows'a göre, almaktan vazgeçiyorum" demiştim. çocuk iki saat bana freedos'un ne demek olduğunu anlatmıştı.
  ne biliyim ben. şimdiye kadar aldığım laptopların hepsi hazır geldi. ilk kez duydum böyle bi şeyi.

  keşke monster almasaydın :( - kıpçak bey 17 Kasım 2018 14:54
  1 almadım daha zaten. görüşlere açığım ne önerirsin - damla sakizli turk kahvesi 17 Kasım 2018 15:22
  bence freedos olarak da alma. bütçen rahatsa msi öneririm, hp de iyidir. ayrıca indirimleri takip et, büyük mağazalarda bazen çok büyük indirimler oluyor. - kıpçak bey 17 Kasım 2018 16:42
  msi bende çok istedim ama bütçem de belirli. annem 1000-2000 felan ekleyebilir. onda da bi istediğim özellik varsa diğeri yok hepsi varsa bütçemi aşıyo kaldım arada. uzun zamandır büyük bi indirim bekliyorum ama şansıma gelmedi o indirim bi türlü - damla sakizli turk kahvesi 17 Kasım 2018 17:57
  23 kasımda büyük indirim olabilir tekrardan bekle derim - beynineksiklobu 17 Kasım 2018 17:59
  olmazsa kara cumayı beklicem zaten - damla sakizli turk kahvesi 17 Kasım 2018 18:19
 • ... diger entiriler (14487) ...