Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("güzelliğinin farkında olmayan güzel kadın") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (40) ...
 • 29
  +29
  -0

  tabi bazı güzellik algıları var ama her kadın güzeldir bence. yüzü, kalbi vs vs. her şeyi geç en başından bir kere kadın lan. hissiyatı farklı bir kere. erkeğin yaklaştığı gibi değil her konu da. bakın bunu inanarak söylüyorum her kadın kendi çapında güzeldir. siktir edin barbaraymış, fahriyesiymiş siz kendiniz olduğunuz için güzelsiniz. onlar daha ön planda sadece. başkası ne der bilmiyorum ama benim gözümde hepiniz güzelsiniz. bazısı tanımadan dış görünüşüyle bazısı tanıdıkça yüreğiyle.

  2 tabi diyebilirsiniz ama cidden düşüncemi yazdım. artı vermesinler bişeyi değiştirmez bu. :) - çılgın att 19 Mart 2018 00:43
  saol :) - çılgın att 19 Mart 2018 00:46
  1 uzun süre sevgilim olmayınca ben de böyle oluyorum - leader jacobs 19 Mart 2018 16:50
  sevgilim yok ama ciddi düşüncelerim bu yönde. - çılgın att 19 Mart 2018 17:01
  2 "barbaraymış, fahriyesiymiş" kısmını "barbarmış, fahişeymiş" diye okumam 🤐 ...nasil bir göz yanilmasidir bu - sparrow 20 Mart 2018 21:35
 • ... diger entiriler (40) ...