Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal sözlük'ün eski tadı olmaması") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (5) ...
 • 9
  +14
  -5

  ola bakıyorum da harbi öyle amk. en son aralık sonlarında girmiştim sözlüğe bakayım neler dönüyor diye. bi bok dönmüyormuş, eski olayı da yok zaten. bu ne avam bi ortam olmuş aq. bilgi entrisi desen gün içinde 10 bilemedin 15. bugün asla gündem değil. forumdan tut sikko konular falan işte. bi o saçma olay da devam ediyor "10 dakkada 1 (yazı ile bir) eksi verebilirsin" sana ne amk. ya bir zamanlar art vandelay vardı ulan o adama da ne sallardık ama çok da severdik yani. en azından ben. bazen saçmalardı -yalan yok- ama adam efsane bilgiliydi be. sonra mororkideler vardı, harcadılar güzelim kızı. bi de lümpen vardı oralara girmeyelim shjshsjfsf. zaten 2016 hazirandan sonra boktan bi mecraya döndü burası. ama allah razı olsun çok insan tanıdım buradan hala görüşürüm onlarla hatta yüz yüze görüştüklerim bile olmuştur.

  şimdi kim bu amqodum dersiniz, durun kendimi takdim ediyim; hani "amg" gruplarındaki postlarda görürüz ya "bunu hatırlayan harbi olddur" diye, heh ben işte o old'um. burası da asla dönmek istemediğim mahallem.

  son olarak: çöplük isteyen siktirsin gitsin inciye. yallah.

  son son olarak da: eksileyin gerizekalılar. sadece eksilemekten anlayan, asla yorum yapmayıp tartışmaya kapalı olan aciz bi tayfa vardır hep.

  1 sen hala burda miydin bee tartışırdım biliyosun çekinmem de baya haklı entry + verir geçerim :d - hayzenberg 16 Ocak 2018 19:14
  1 hahahhaha adamsın :d - nilaylaylay 16 Ocak 2018 19:51
 • ... diger entiriler (5) ...