Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("kerkük il meclinin referandum kararı alması") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (3) ...
 • 1
  +1
  -0

  milliyetçiliği ayaklar altına alanla birlikte yürüyen milliyetçi hareket partisi lideri bu konuda ne düşünüyor? suriye'de bir pkk devleti kurulmasın diye şehit ettik askerlerimizi, türk askerlerini.. hepsi komşumuz, hemşehrimiz, vatandaşımız gencecik çocuklar... kerkük'te olan olaylara neden sesiniz çıkmıyor? neden paçavralarla teröristleri karşılıyorsunuz? ne konuşuyorsunuz onlarla? suriyeye girmekteki asıl planımız neydi de kerkük'te olanlara ses çıkarmıyorsunuz?

  ey devlet bahçeli ve milliyetçiliği ayaklar altına alan üst akıl... bu devlet o milliyetçilik sayesinde kurtuldu. alparslan'lar, çağrı bey'ler, kılıçarslan'lar, fatih sultan mehmet'ler, atatürk'ler ve sayamadığım diğer kahramanlar da bir an olsun milliyetçiliği ayaklar altına almış olsalardı şimdi kimin köpeğiydik? milliyetçiyim diyen bir avuç moron, korkak yarattınız. bu insanların soyu ulu hakanlar'a mı dayanıyor? buna inanmakta zorluk çekiyorum.

  ama sizin sonunuzu yine bu millet getirecek. adalet mutlaka bir gün tecelli edecek. sömürdüğünüz, kandırdığınız, kullandığınız bu halk her zaman yaptığı gibi ihanet içinde olanlara ve kendisini ezenlere dersini verecek.

  bu koltuk sevdası hepinizi yakacak.

  1 inşallah kardeşim,duygulara tercüman olmuşsun - entiriy 04 Nisan 2017 18:22
 • ... diger entiriler (3) ...