Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("behzat ç. replikleri") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (269) ...
 • 8
  +8
  -0

  harun: ya sen şimdi niye arkadaş olmak istiyon benimle? he? şimdi niye arkadaş olmak istiyon eda benimle? ya ben senin için elimden gelen her şeyi yaptım. sen de biliyon, her şeyi yaptım. o sinemaya günü hatırlıyon mu, ben nasıl heyecanlıydım. sonra sırf sen istiyon diye, yes-no kalmasın, daha iyi ingilizce öğreneyim diye gittim ingilizce çalıştım 6 ay. sabahları vocabulary, akşamları grammer. hala ya, hala senin gözüne gireyim diye, o sarı cevdet’le bizim aslı’nın ilişkisine izin veriyom. sen naaptın? ben bunların hepsini yaptım. ben, harun sinanoğlu olarak bunları yaptım. peki sen, eda kaya olarak naaptın? naaptın bi söyle? hiçbi şey yapmadın. ya senin için sevgisinden ölecek, her şeyi yapacak olan adama bi şans vermedin, gittin o selim malını sevdin. sevdin de ne oldu? ona şans verdin, onunla beraber oldunuz. sonra seni aldattı. sonra sen bi şans daha verdin. ona iki şans verdin bana bi şans vermedin.

  abv eda. hala sevmiyorum o kızı sırf şu rolden dolayı. kardeş payında bile bakamıyodum. - daniel guiza 11 Ocak 2017 02:23
 • ... diger entiriler (269) ...