Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("sözlük erkeklerinin ilk mastürbasyon hikayeleri") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (10) ...
 • 3
  +5
  -2

  öncelikle şu itirafta bulunayım ilk osbirimi 9.sınıfta çektim.

  okulda bitane kız vardı adını vermiyim.kısa mini etek giyerdi.göğüs dekoltesi filanda vardı.tabi 9. sınıf olduğumuz için daha herşeyi yeni yeni öğreniyoruz filan.neyse ben bütün gün bu kıza bakınca içten içe bi enerji dolmaya başlamıştı içime.eve gittim neyse evde kimse yok.lan ama nasıl kötüyüm anlatamam.içimde garip bir duygu var hani anlam veremiyorum.neyse uzun uzun anlatmim ilk osbirimi o kızı düşünerek çekmiştim.okadar zevkliydiki vücudum geri geri gitmişti tüylerimin diken diken oluşu hala aklımda.

  bikeresindede yanıma bi kız oturmuştu saçı koluma değiyordu bide 3-4 gündür otizbirde çekmemiştim ondanda tahrik olup osbir çekmiştim.ergenliğim zordu 😐

  1 sözlüğü günaha teşvik ettin, kabil seni sldlfkgk - mumyax 01 Aralık 2016 03:44
  9.sınıftaki kızda göğüs var mı ki dekolte olacak? - xoxokr 01 Aralık 2016 08:02
 • ... diger entiriler (10) ...