Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("pasaliderler") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • -6
  +0
  -6

  gelir gelmez bana sardı güzel kardeşim.biraz zekasız ama tatlı birisi bence :*

 • 1 hoşbulduk kardeşim :) - pasaliderler 26 Şubat 2016 15:09
 • 1
  +1
  -0

  kendisini yanlış anlayıp tabiri caizse atar yaptım ve sonradan düzelttik bunun sayesinde ise tanıştık çok sağlam karakterli bir abimize benziyor iyi yazmalar diliyorum kendisine sözlüğ çok katkısı olacakmış gibi.

  2 eyvallah güzel kardeşim benim. - pasaliderler 03 Haziran 2016 00:20
 • 1
  +2
  -1

  yeniden sahalara dönmüş sitemkar bir abiye benziyor saygılar hocam. sözlükte format dahilinde olan bütün her şeye katlanabilmelisiniz,açılan başlıklar , girilen entryler ne olursa olsun sitem etmeyiniz. hoşgelmişsiniz saygılar.

  annene,babana,mahalle bakkalına ne söylemek isterdin başlıkları cidden size yanlış gelmiyor mu . benim bildiğim sözlüklerde tekrara düşülen başlıklar ard arda açılamaz. zaten açılan başlıklar forumtr görünümünde. bilmiyorum. tepki verince eksilenmişiz. bu tür davranışların sözlüğün gelişimine katkısı olmayacak gibi ama .. - pasaliderler 23 Aralık 2016 21:36