Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("orhangutan") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlık Kilidini Kaldırın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • -1
  +2
  -3

  babuş gibi babuş. gardaşım sözlüğün sıcak simalarından.

 • 1
  +1
  -0

  tam bir kız kankası. kızların sevdiği ama erkek kardeş olarak, sevgili gözü ile hiç bakılmayan ama içinde fırtınalar kopan adam.
  son zamanlarda bi flying doşmanlaşsa da #iyiyazar.

 • -6
  +7
  -13

  şarjım az o yüzden kısa keseceğim.

  sn. zıp zıp (bkz: #1402308) numaralı entryde bana sallamış,ne omurga bırakmış ne adamlık, benim için senin gibi bi adamdan bunları duymak çok büyük önem arz etmiyor.

  ben şeffaf adamım ne düşünüyosam o an söylerim ki bunu beni bilenler bilir.ki o twiti de gör diye attım,az bile.hiç takipleşmediğim biri engellemiş ve ozledikdeneoldu sahit çok güldüm.ve o twiti attım hiç pişman değilim.

  sanırım senin gibi yapmam gerekirdi,tiner içerikli grupta bana ettiğin küfürleri biliyorum.sadece arkamadan konusursun çünkü yüzüme söyleyecek yok zende zip zip.

  canın mı yandı o twitten? beter ol. yine olsa yine atarım. seni sevmediğimi her ortamda gayet net bi şekilde dile getirdim,ama sen benim olmadığım ortamlarda sallamak gafletine,ödlekliğine düştün.

  allah düşmanın da şereflisini versin.

Bu baslik kilitlidir.