Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("cedric") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 1
  +1
  -0

  Damatla (Cedric'in babası) kayınbabanın (Cedric'in dedesi) saç tipinin aynı olduğu ve birkaç yıl boyunca 8 yaşını anlatan çizgifilm

 • 8
  +8
  -0

  ulan ne izlerdim be

  final bölümünde cedric chen'e tecavüz etmiştir ve chen hamile kalmıştır. ama şöyle bir durum var final bölümünde cedric 8 yaşında değildir. dizi 20 yıl sonrasına gider ve chen ile cedric'in araları yıllardır bozuktur. bir gün cedric çok içer ve chen'in evine gider. chen onu içeri almak istemez ama sarhoş kafayla mahalle içinde çok ses yapınca chen komşulara rezil olmamak için onu eve alır. biraz tartışırlar sonra cedric chen'i öpmeye çalışır. chen geri çekilir ve onu iter. cedric sarhoş olduğu için yere düşer ve bu sinirle kalkıp chen'e tecavüz eder. bu sahneler pek çok ülkede +18 olarak gösterilmiştir, ülkemizde ise gösterilmemiştir. senariste niye böyle bir son yazdığı sorulduğunda ise "hayat 8 yaşındaysanız gerçekten çok güzeldir ancak 28 yaşındaysanız bazı şeyler sarpa sarmaya başlar." der. daha sonra nicolas, ve christian cedric'e suikast düzenler. tabancayla öldürürler. dizi burada biter.. inanması zor değil mi ?

 • 1
  +1
  -0

  derbeder amına koyayım hayallerimi siktin lan :'(

 • 5
  +5
  -0

  bence evde kalmış,sünepe bir herif bu.bizim izlediklerimiz ise kendisinin küçüklük yılları (hayatının en iyi yılları) falandır.yoksa bir kişinin büyümemesi bilimsel olarak imkansız.amk sünepesi işte nolcak,zaten o chen midir her ne çinliyse,başkasıyla evlenmiştir bizimki de ailesinin uygun gördüğü bir kızla görücü usulü evlenmiştir.cedric'in ailesinde de en çok dedeyi severdim.adam var adam gibi şarkısıyla kendisini raadlıkla bağdaştırabilirim,adam realistti bir kere,doğruyu çatır çatır söylüyordu.gençliği cedric'in babasından çok daha havalı geçmiştir,buna eminim.adamsın sen be cedric'in dedesi olan amca!
  edit:yukarıdaki entirilere baktım da bizim cedric evde kalık bir sünepe olamadan hayatının baharında öldürülmüş ya la!? hem de chen'e el uzatmış.vay piç kurusu ya!?

 • yere bakan yürek yakan .d .d - rakunettin 14 Şubat 2016 00:54
 • 1
  +1
  -0

  hala izlediğim ve en sevdiğim çizgi film.
  finalini de izlemeyi düşünmüyorum.cedric öyle bir şey yapmaz bi kere.

 • 0
  +0
  -0

  tekrardan söyleyeyim,o çizgi filmde en sevdiğim karakter cedric'in dedesiydi. tam bir realist ve gençliğinde çok canlar yakmış adam gibi adamdır. cedric'in babası tam bir pısırıktı,ama eşini seviyordu. cedric'in arkadaşı (gözlüklü,kıvırcık velet) tam böyle adam satma potansiyeline sahip bir zırtapozdu. tekrar tekrar söylüyorum,cedric'in dedesi adamdır!

 • -1
  +0
  -1

  bana çocukluğumu hatırlatan çizgi film.aynen bende 10 yaşındayken böyle aşıktım.hatta evde televizyon masamız var oraya aşkım x diye yazmıştım tahta kalemle bizimkiler görür diye aşkım fener diye değiştirmiştim.bir de altına tarih atıp 10 yaşındayım yazmıştım sırf ileride bakar iç geçiririm diye ve bunu 10 yaşındayken yaptım o kafayla.dediğim gibi de oldu yaş 21 hala arada önüne oturur açar bakarım oraya.