Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("anneanne") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (94) ...
 • 0
  +0
  -0

  bugün doğum günüydü.
  çoktan bu dünyadan gitmiş bir insanın doğum günü size bir anlam ifade eder mi bilmiyorum, açıkçası merak da ediyorum.

  ilk günkü gibi taze falan değil acısı, yalan yok. hatta yokluğuna alışmak, yokluğundan daha çok yaralıyor. yazacağım cümleleri durduruyorum, kelimelerimi öylece kullanıp kadere karşı gelmiş olmak istemiyorum. ama inan çok zor sensiz olmak.
  böyle tahmin etmezdim biliyorsun daha hepimizin düğününü görecektin sen bir torunun bile evlenemeden gittin. geçen yıl sensiz yaptığımız o düğün de bomboştu sanki. hepimiz üzerimizdeki gölgene öyle alışmışız ki şimdi resmen üşüyoruz. evine gidip duvarlara bakıp ağlıyorum, yolda okuduğum şehre gelirken senin ilçene dönmediğimiz her seferinde gözüm kalıyor o yol ayrımında. benim aram artık kelimelerle iyi değil, affet. yaşasaydın 77.yaşını kutlayacaktık. belki yanında olamayacaktık ama mutlaka arayacaktık ve ben sonra telefonu kapatıp yalnız kalınca üzülüyor musun acaba diye düşünmekten kendimi bitirecektim.
  şimdi cevabını biliyorum ve bu canımı daha çok yakıyor. alzheimer denen lanet hastalığa tutulduktan sonra bilinçsizce içinde sakladıklarını, üzüntülerini, çekincelerini anlattın ya bize
  ben her seferinde daha çok kahroldum.
  şimdi cennetin en güzel bahçesinden bizi izlediğini düşünüyorum, inşallah öyledir. çünkü sen ancak oraya layık bir meleksin.
  umarim ismini sana layık olan şekilde taşıyabilirim.
  mekânın cennet olsun canımın içi.

 • ... diger entiriler (94) ...