Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal itiraf") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (14774) ...
 • 3
  +7
  -4

  ortaokulda dersteydik. işte dersin bitmesine 5 dk. falan kalmış. sınıfa birden bi kadınla bizim müdür yardımcısı girdi. haftaya okulda bi sihirbazlık gösterisi yapılacakmış. biraz bahsetiler. işte fiyatlarından, gösteriden. ama yani alt tarafı bi gösteri. o kadar ciddi ciddi anlatıyorlar ki :)) zaten kadın müdür yardımcısının yeğeniymiş, para yabancıya gitmesin diye herhalde :))
  neyse biletleri nerden alacağımızı sordu bizden birisi. yine bi sessizlik oldu. bende sesli bi şekilde "biletler biletix'te." dedim. bütün sınıf güldü :)) o dönem hep reklamlardan duyardım bunu.
  sonra tabi ki azar işittim bütün sınıfın önünde. sonra da müdür yardımcısının odasını gittik. bi de orda bana laf etti baya.

  2 ahahah finito reis jkkdkdkdk - delpieroformasi 12 Eylül 2016 01:02
  2 hahahaha harbiden bro ya bende özledim seni bundan bir önceki bayramda tanışmıştık sanırım :)) - delpieroformasi 12 Eylül 2016 01:08
  2 o malum şahısla hala samimi bir şekilde konuşuyorum ckdkkdkdkd, aynen öyle bro. - delpieroformasi 12 Eylül 2016 01:12
  1 sonra sonra :) - delpieroformasi 12 Eylül 2016 01:45
 • ... diger entiriler (14774) ...