Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("en saçma küçüklük anıları") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

    ... diger entiriler (111) ...
  • 14
    +14
    -0

    beyler ben sokakta büyüdüm küçükken hayatım tamamen sokakta geçti ve bir mahalle kültürü görmüş birisiyim çok şükür. neyse abi 3-4 yaşlarında falanım birazda çapkınlık var suzan diye bi kız sevmişim her gece süte vuruyorum yanında meze olarak meyve falan bigün oldu da mahallede oyun oynamaya başladık allah affetsin ben evcilik oynadım hani o da suzanı diğer erkeklerden kıskandım. başladık evcilik oynamaya suzan anne oldu bende baba ben lafta işe gidiyorum falan neyse işten geldik bu suzanında oyuncak tencereleri falan vardı ben işten gelince yerim diye bu yemek yapıyor bana abi eve bi gidiyorum bu ağaçlardan yaprak koparmış falan karıştırmış tencereye koymuş bende erkekliğe bok sürdürmicem ya gerçekten yedim amına koyim. sonuç olarak zehirlendim hastaneye gittik iğne falan yedim ama biz sevdiğimizin elinden gerçektende zehir olsa yeriz.

  • ... diger entiriler (111) ...