Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("en saçma küçüklük anıları") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

    ... diger entiriler (111) ...
  • 0
    +2
    -2

    23 nisan çocuk bayramında okullar arasında , folklor grubundaydım . 23 nisana hazırlık yapıyorduk . bizim okul 2 gruba ayrıldı bi grubun başında ben vardım , elimizde pankartlar vardı bende 2 numara vardı .neyse yarışma geldi çattı ben grubun başı olarak yürümeye başladım arkamdanda benim grubum geliyordu . normalde öbür grubta benimle aynı hizzada ilerlememiz gerekiyordu (sonradan ögrendim). ben ters tarafa gidince benim ordumda arkadan geliyordu . dağa çıksam gelirlerdi a..q neyse stadın dışına çıktık 10 kişiyle birlikte . bi baktım ulan öbür grup yok kimsede demiyorki aynı hizada geliceksiniz diye öbür grub çoktan hocanın etrafında dönüyordu , biz hala kendi etrafımızda dönüyoruz a...q bi tane arkadaş dediki - yanlış yere gidiyorsun dedi , bende +" grub başı benim benden iyimi bileceksin." dedim stada tekrar griş yaptığımızda gösteri bitmişti ...neyse katılan 4 okul arasında 3 üncü olmuştuk . ogün bugündür 23 nisan denince aklıma bu geliyor

  • ... diger entiriler (111) ...