Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("en saçma küçüklük anıları") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

    ... diger entiriler (111) ...
  • 6
    +6
    -0

    küçükken boncuklu tabancalara ilgim çoktu sürekli belimde gezerdim. cüneyt arkına hayranlıkta var tabi küçüklük bir kahraman olma çabaları var her neyse bir gün babamdan pastel boya almasını istemiştin git kendin kırtasiyeci fevzi abine selamımı söyle al demişti gittim kalabalık kimse ilgilenmiyor benimle. gelen geçen eziyordu tabi bende de sivaslı olamanın verdiği gaz ve atarda var dayanamadım çıkardım silahı fevz,ye abiye tuttum fevzi abi bana pastel boyaları ver cabuk vururum yoksa seni dedim geldi yanıma fevzi abi dediğime bakmayın 60 yaşlarında sinirli bir adamdı elini verdi babamın selamı var dedim tam çıkıyordum gel bakıyım dedi gittim ver silahı dedi yok dedim sıktım bacağına elini kaldırdı bana şakasına indir o eli abi sinirlendirme beni dedim indirdi indirmesinede yüzüme indird okkalı bir tokat yemiştim o günden beridir fevzi abiden çekinirim

  • ... diger entiriler (111) ...