Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("en saçma küçüklük anıları") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (110) ...
 • 8
  +8
  -0

  küçükken çok fena bisiklet kullanırdım yaşım 5 yada 6 olmasi gerekiyor mavi bir bisikletim vardı ama mahallede en güzeliydi,en hızlısıydı yani tam çocuklar için yarışmalık bir bisikletti.
  çocuklar yarısmak için sıraya girerlerdi yarışlar düzenlerdik bütün yarıslarımı kazanmıstım ama kardesimle hic yarıs yapmadım gel seninle yarış yapalim falan derken yarışı yaptık ve ben kaybettim işte herkes başladı kardesine kaybetti falan diye bende durmadım tabi tekrar yarış yaptık kardeşimi bisikletten düşürüp kolunu kırmıştım ,yüzüne 12 dikiş falan atıldı tabi o zamanlar pişman değildim ama şimdi çocuğun yüzü 15 leşi olan katil gibi amk allah affetsin sakın kardeşlerinizle yarış yapmayın.....

 • ... diger entiriler (110) ...