Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("en saçma küçüklük anıları") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

    ... diger entiriler (110) ...
  • 4
    +4
    -0

    hatırladığım ilk anım şu.. daha yeni yeni yürümeye koşmaya başladığım yaşlar, haftasonu havayı da güzel görünce bizimkiler hadi seni botanik parka götürelim dediler. bursa'da hayvanat bahçesinin yanında bilenler bilir neyse, gittik yürüyoruz falan yanda daha uzun patika gibi bi yol var. hadi siz burdan gidin ben o yoldan koşup sizden önce geleceğim diye bağırarak koşmaya başladım. yolda hani şu ufak kare kare taşlar olur arası boş falan ya onlar ile kaplı. yolun yarısındayken amına koyduğumun yolunda iki tane sivri taş varmış, birisine ayağım takıldı uçarak yere inerken öbürüne de kafayı vurdum. gözlerimi açtığımda arabadaydık annem kafama selpak bastırıyor, babam da millete küfrede küfrede hastaneye sürüyordu. 8-9 dikiş atılmış, hala saçların başlangıç noktasında ufak bir oyuk var.

  • ... diger entiriler (110) ...