Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("erkeklerin yolda tuttuğunu sikiyor sanılması") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (4) ...
 • 1
  +1
  -0

  (bkz: kezbanlık)
  başlığın açılma sebebi olduğum için son kez açıklama yapacağım daha fazla konuşmaya gerek yok çünkü. her erkek yolda tuttuğunu sikmez canım kardeşim. ha yapanlar var o ayrı. ama bu şekilde düşünmediğimi daha önce de söylediğim halde olay çıkarmaya meyillisin anlaşılan. bak şöyle açıklayayım sana. şimdi kendini kenara bırak önce genel olarak abazan erkekleri düşün. bir kadına sadece kadın olduğu için bile sözlü, fiziksel tacizde bulunup tecavüz etmeye kalkan erkekler çok var. kendini aynı kefeye koyma onlarla sen yapmıyorsan rahatsız olma bu cümleden. ben öyle değilim de geç. bak ben her izmirli ve sarı saçlı kadınlara takılan "kaşar" lakabını üzerime alınmıyorum. kendimi biliyorum.
  not: okuduğunu anlama konusunda alıştırma yapıp biraz fevriliğini kenara bırakırsan insan ilişkilerinde daha başarılı olur, herkes gibi olmazsın.

  senin için açılan bir başlık değil genel olarak böyle bir düşünce oluşmakta. yorumda bu cümleyi kullanınca böyle bir başlık olmadığını fark ettim ve düşüncemi dile getirdim. - bankokuponvarmi 12 Şubat 2016 14:55
  ayrıca bir yazara laf sokmak için hiç başlık açmadım bugüne kadar aq - bankokuponvarmi 12 Şubat 2016 14:56
  hı hı tamam. - oompa loompa 12 Şubat 2016 14:57
 • ... diger entiriler (4) ...