Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("kızların erkeklerden daha abazan olması") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (23) ...
 • 3
  +5
  -2

  tabi lan ne sandın? biz sizin gibi hoşumuza giden birini gördüğümüzde laf atıp, taciz edip, tecavüze yeltenmeyi beceremiyoruz sonuçta. yanımızdan geçen bir yakışıklıyı elleyemiyoruz. cinsellik de tabu olduğu için bizim ülkemizde abazan kalmamız işten bile değil. demem o ki senin evde açıp kendini tatmin ettiğin videolar yetiyorken bizim üzerimizdeki aile baskısı, her şeyimizin didik didik kontrol edilmesi bizi bu hale getiriyor. neden sonuç ilişkisini göze almadan sadece sonuca bakarsan "kozlor doho obozon" ve "boboloro okomoyo yolloyo" demen normal güzel kardeşim. işin içine biraz da ergenlik katarsan gördüğün kızlar oluşuyor.

  2 ya şu erkekler yolda tuttuğunu sikiyor düşüncesine hastayım amk - bankokuponvarmi 12 Şubat 2016 14:37
  4 erkekler yolda tuttuğunu sikiyor demedim arkadaş. düzgün oku. ama yolda tuttuğunu siksen aklanırsın. yorum yapmış olmak için, laf sokmaya çalışmak için çabalamayın artık. düzgün oku yazdığımı. daha doğrusu düzgün anla. - oompa loompa 12 Şubat 2016 14:40
 • ... diger entiriler (23) ...