Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("26 yaşında yapılması gereken hareketler") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

    ... diger entiriler (9) ...
  • 1
    +2
    -1

    her şeyden önce bir meslek edinilmeli (ydi) benim için. okul varsa bitmeli yoksa kendi ayaklarımın üzerinde durmayı öğrenmeliydim. oldu mu? tabii ki hayır. en az 1 kere alıp başını istediği yere gitmeli insan. bunu defalarca başardım sanırım. aile ile mutlu olmayı öğrenmeli ve hatta yavaş yavaş eğlenmeye başlanmalı. eh bu tamam bak şimdi. bu aralar en sevdiğim şey ailecek takılmak. halanın yemeklerine çok geldi daha fazla yiyemem dememek artık. arada bir mide fesadı geçirsen de kadını mutlu et ya ne olacak? gözlerine bakınca mutlu olacağın insanlar olsun hayatında salt sevgili değil, akrabalarından, patronuna, hocalarına, arkadaşlarına kadar hepsini sevmeyi öğren mesela. telepatik olarak anlaştığın 2 dostun olsun sonra. sadece bakışarak dedikodu yaptığınız. her şeyden önemlisi de pozitif olmayı öğrenmen olacak. ben hala başaramadım ama ciddi gelişme var. bir de kimseyi kendine muhtaç etme ya da sana tabi gibi davranma. yeri geldiğinde susup beklemeyi bil sayın kendim. evet artık yıl itibariyle yaşım 27 oldu bakalım seneye bu zamana kadar neler başarmış olacağım.

  • ... diger entiriler (9) ...