Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("enpara.com") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (14) ...
 • 5
  +5
  -0

  iki başlığa da baktım burada daha fazla entry girilmiş. Daha çok okutmak adına bende buraya giriyorum babamın bankası çünkü.

  Aşırı sevdiğim samimi bulduğum korkmadan hem kredisini hem banka kartını aldığım tek banka. Bağlı olduğu Finansbank'a da en ufak sempatim yoktur ama enpara gönlümün çiçeği. Bir arkadaşımın tavsiyesine güvenerek almıştım. Sonra iş yerinden 2 kişi de benim tavsiyemle aldı derken baya baya reklamını yapıyorum orda burda.
  En çok işime yarayan havale eft'nin ücretsiz oluşu.
  Kitap kampanyalarının da az ekmeğini yemedim tabi. Ayrıca netfliks Spotify ve youtube premium'da yüzde 50 indirim var bence kullanan için baya iyi. Bunun yanında yeni eklenenler içinde 3 banka tek atm, "her ay bi kahve bizden" gibi cazip fırsatları da var. Üstelik şu saydıklarımdan yararlanmak çok basit. Adımlar zaten sürekli yaptığımız şeyler.

  Gelelim bugünün mevzusuna. Anladığım kadarıyla yeni akıllarına gelen doğum günü geçmiş müşterilerine bile hazırladıkları, benimse son zamanlarda gördüğüm en eğlenceli müthiş tatlı bi video gönderdiler bugün. Aşşırı orijinal sesler tepkiler cuk oturmuş her birine. Durup durup çizgi film izler gibi izliyorum çocuklar gibi şenim akshdj
  Paylaşabileceğim tek mecra da burasıydı tüm dünya bunu izlesin istiyorum :d
  iyi seyirler

  hâlâ aynı video mu ya :) ad günün kutlu olsun bu arada - kıpçak bey 11 Şubat 2020 23:23
  1 ne demek aynı video mu. bu yeni bi şey değil mi bi dk çok üzülcem. ajhshs ayrıca doğum değil geçmiş doğum gününüz kutlu diye göndermişler bende zaten o yüzden akıllarına yeni geldi heralde doğum günleri için böyle bi video hazırlamak diye düşünmüştüm - kizilotesii 11 Şubat 2020 23:26
  ahahaha çok müthiş bir video xjxkx sırf bunun için bile kullanabilirim .. - kardesmbisakinol 11 Şubat 2020 23:39
  her yıl standart atarlar bunu bana 3-4 yıldır, ezberledim artık :) - kıpçak bey 12 Şubat 2020 00:52
  2 o zaman görmeyen 2-3 kişi kaldıysa onlar da görsün aksjjs - kizilotesii 12 Şubat 2020 00:56
 • ... diger entiriler (14) ...