Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal itiraf") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (14870) ...
 • 5
  +5
  -0

  "en yakın arkadaş" kavramı benim hayatımda hiç olmamış, halihazırda olmayan ve bu saatten sonra olmasına ihtimal vermediğim bir ünvan.

  açıkçası hayatlarında bu ünvana yer ayırabilmiş insanlara imreniyorum. yanlış yer, yanlış zaman, yanlış insan.. hayatım sürekli bu üçünden kaçarak ama kaçtığım kadarından çok en az biri tarafından gözaltına alınarak geçti. ah bir de ters kelepçe vurmasalar..

  ben de isterdim hayatımda en yakın arkadaşım diyebileceğim birinin olmasını. çokça düşündüm bu konuyu. acaba nasıl biri benim en yakın arkadaşım olsaydı mesut olurdum? eksiklerimi tamamlayacak kafa dengi bir hemcinse hayır demezdim. fakat karşı cinsten -hatta lezbiyen- biri en yakın arkadaşım olmak için çok daha cazip sanki. iki ihtimalde "bitirim ikili" olmak isterdim. delikanlı, mert, samimi, vefakar.

  .

  şu dünyaya faal kalarak kattığım maddi/manevi her şeyi dondursam, tüm değer ithalat ve ihracatlarımı durdursam, heykel kesilsem.. kağıt üzerinde bana değer veren insan sayısında ciddi bir düşüş olurdu.

  onlara kattığım şeyler için, onların şahit olmaktan hoşnut olduğu şeyler ürettiğim için, onlara tüketici olmaları fırsatını verdiğim için beni seven insanlar.. (aynı zamanda esas bana hiç odaklanmadıkları için beni en az tanıyan insanlar oluyor kendileri.)

  .

  arka sokaklar'daki "çalışmazsam olmaz tipleri" beni hasta ediyor. çatışmadan yaralı çıkmış, saatlerce tedavi görmüş, günlerce dinlenmesi lazım. kalkmış gelmiş ofise hala vukuat kovalıyor "evde duramadım rıza baba, daralıyorum..." diyerek. mal amk. git yat işte.

  .

  bir mahsuru varsa bu dünyanın
  liyakatı yeterince aramıyor olmasıdır.
  ece ayhan yanımda olsaydı nara atardı:
  abiler! aşk hak edilebilir bir şey olmalıydı!

  ben ben ben beeeennnnn, eyn yakın arkadaşın olurum. lezbiyen olarak ama.. - kafasi simdi geldi 02 Ocak 2020 12:51
  sen önce benimle business tour oynama sözünü tut. nalet olmayası. - louis froziel 02 Ocak 2020 15:23
  bu akşam oynamayanı gondiklesinler ,) - kafasi simdi geldi 02 Ocak 2020 16:33
  finallerim var birader. birazdan derse oturup gece hiç uyumadan ders çalışarak yarın öğlene kafa atmam lazım. - louis froziel 02 Ocak 2020 16:36
  gördüğünüz gi̇bi̇ yakin arkadaş da olamuyoruz puuhh. allah zihin açıklığı versin ablacım tütütütütütütü - kafasi simdi geldi 02 Ocak 2020 18:00
  1 yine yanlış zaman ve mekana yakalandık.. eyvallah kondüktör yiğit :d - louis froziel 02 Ocak 2020 18:42
  gondiklediler mi? - louis froziel 14 Mart 2020 18:06
  gondiklediler. - kafasi simdi geldi 15 Mart 2020 18:45
 • ... diger entiriler (14870) ...