Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("yapılmış en aptalca dalgınlık") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (232) ...
 • 5
  +6
  -1

  yüzümde kırmızı kırmızı pıtırcıklar çıktığı için son zamanlarda dermatoloji bölümünden randevu aldım.
  11:40’a.
  ben ağır hareket eden biriyim. ne olur ne olmaz diye alarmı 9a kurdum. ertele ertele 10da kalktım sonunda. 11e çeyrek kala da evden çıktım ama bu arada kahvaltı yapmaya fırsatım olmadı.
  aç karnına bindiğim için otobüse doğal olarak her zaman ki gibi otobüs tuttu, midem bulandı ve yolun yarısında indim. biraz yürüdükten sonra başka bir otobüse binip gittim hastaneye. bu arada tabii geç kalıcam diye koştur koştur hareket ediyorum..

  her neyse hastaneye gittim kaydımın yapılması için kimlik kartımı verdim kadın bana “sizin bugün randevunuz yok ki” dedi..
  “nasıl yani aldım ben randevu eminim” dediğimde “evet randevunuz var ama bugün değil yarın” cevabını aldım..

  neden bilmiyorum aklımda perşembe günü olarak kalmış. evden çıkarken kontrol etme zahmetinde de bulunmadığım için böyle saçma sapan bir şey yaşadım..
  aç aç fazlaca azap dolu bir gündü :d şu an yazarken eğlendim baya o surat ifademi görebilseydim keşke nasıldım acaba :d

 • ... diger entiriler (232) ...