Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("playerunknown's battlegrounds") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (36) ...
 • 4
  +4
  -0

  her iki versiyonu için konuşuyorum; tez zamanda düzeltilmesi gereken akla mantığa aykırı düzenekleri var. bunun en net örneğine ise şu; awm denilen amk silahının, 2. seviye kaska tek atmaması lazım.. tamam kaskı al götür, eyvallah. ama niye oracıkta ölüyorum ulan? hasarsız, defosuz kask amk.

  ya kaskın gücünü yükseltin, ya da belirli silahların gücünü birer tık düşürün. ben zorunda mıyım amk onlarca kill aldığım oyunda awm edinebilmiş şanslı bir piçin tek kurşunuyla can vermeye? karşılık verme imkanım olsa her türlü yere sererdim ben o adamı. ama herifi görmedim bile.. (bkz: yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz)

  awm zaten drop dışında çıkmıyor bırakta 2 lwl kaska tek atsın - beynineksiklobu 11 Nisan 2019 17:37
  ee 3 seviye kask da drop dışında neredeyse hiçbir yerde yok? nasıl karşı koyacağız bu adama karşı? adam hem awm'li, hem 3 seviye setli. yetmezmiş gibi bir de 2'lere tek atıyor.. alt tarafı bir drop aldı diye bir adamın götü bu kadar kaldırılmamalı. ooo drop almış paşam, oyunu da üstüne yapalım hdjashdjasdh - louis froziel 11 Nisan 2019 17:50
  seviye 3 kask şans işi kaldı ki artık o tür silahların body shot vuruşuda arttırıldı. o drobu alabilmek için yapılan savaşlar bence awm için değer :d. awm hasarını 120 olarak biliyorum ona en yakın olanda m24 hasarı 88 ee tabi sadece awmde de suç bulmamak lazım oynayanada bağlı. ama hak veriyorum sinir bozucu bir durum - beynineksiklobu 11 Nisan 2019 18:07
 • ... diger entiriler (36) ...