Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("platonik aşk") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (116) ...
 • -1
  +1
  -2

  bugün otobüste yaşadığım durum..
  normalde beni her zaman araba tutar. midem bulanır. herhangi bir toplu taşımada asla kitap okuyamam, telefonuma bakamam.. araba tutucak korkusuyla etrafıma da çok bakamam zaten camdan dışarıyı izlerim hep..

  bugün de yine otobüste giderken birden şoför bir adama bağırmaya başladı. adam 40 yaşlarında ama öğrenci kartı kullanmış, şoför de karta el koymuş, bağırmaya birbirlerinin üzerine yürümeye başladıkları an gözüm yıldız gibi parlayan bir beye ilişti...
  büyük ihtimal ben “aman miden bulanmasın” diye dışarıyı izlerken bu çocuk otobüse binmiş ben de doğal olarak görmemişim..

  “abicim sakin ol tamam” diye gelip adamı sakinleştirmeye, kavgayı ayırmaya çalışıyor ama ben hayran hayran onu izliyorum :d

  bu arada otobüste ilk defa yakışıklı biri görmüyorum ama biriyle otobüste tanışmak yada otobüste birine aşık olmak fikri bana o kadar saçma ve benden o kadar uzakta bir fikir ki “allah sahibine bağışlasın” der kafamı çevirir bir daha da umursamazdım.

  bu sefer ne oldu inanın bilmiyorum.
  yaklaşık 3 saattir çocuğun yüzü gözümün önünden gitmiyor.
  görür görmez “allahım yemin ederim aşık oldum bir şekilde tanışalım yalvarıyorum sana allahım nolursun” diye dua etmeye başladım ama tabi ki tanışma fırsatımız olmadan benim ineceğim duraktan 5-6 önceki durakta inip kayıplara karıştı.

  bu da buraya yazdığım böyle bir anım olsun..

  aşkımızı da yazamıycaz artık eksi alsnsksksks - abisininkamili 10 Nisan 2019 22:56
 • ... diger entiriler (116) ...