Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("neden sevgilin yok sorusuna alternatif cevaplar") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

    ... diger entiriler (245) ...
  • 3
    +4
    -1

    iyi bir insan olmaya çalışıyorum. kimseyi kırmak istemiyorum. yaklaşık 40 yıl sonra öleceğiz zaten. değmez diye düşünüyorum. birini küstürsem gece aklıma geliyor uyuyamıyorum mesela. işte bu yüzden. iyi olma çabamdan dolayı. sıkıcı buluyorlar herhalde beni. onlara bir macera vaat etmiyorum. koşturmuyorum onları. istediklerini hemen veriyorum. net bir insanım. bu da onları sıkıyor. nasıl olsa cepte olarak görüyorlar beni ama bilmiyorlar ki benim de bir gururum var. istedikleri zaman çağırıp oynayabilecekleri bir köpek değilim ben. evet. yıllarca beni köpek olarak gördüler. keşke ben de onları öyle görseydim. ya da madem köpektim, dişlerimi gösterseydim ama olmuyor. benim malzeme böyle. vicdanım sızlıyor yemin ederim hissediyorum. sonra da onlara mutluluklar diliyorum.

  • ... diger entiriler (245) ...