Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("cem yılmaz") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (53) ...
 • 2
  +2
  -0

  peygamber sabrı olduğunu düşünmeye başladım. -en azından sahnede.-

  şuradaki; link geri zekalı kitle benim karşımda olsaydı alayını sabaha bırakmazdım.. ben izlerken ekranı yumruklamak istedim, adam sahnede iyi bile dayanmış. hatta kırıcı olmamak için baya baya direniş göstermiş. bir umut zaman zaman sitem de etmiş ama anlamamış işte aptal sürüsü.

  üniversite, askerlik ve evlilik çağlarına gelmesine rağmen karşılıklı saygıdan, anlayıştan, adab-ı muaşeretten ve uygun kültürlere doğru değeri yüklemekten bihaber koca bir yığın var. rencide etmek de işlemiyor artık bunlara. vallahi siz iflah olmazsınız..

  yahşi batı'da da zikredilen ziya paşa'nın buyurduğu üzere; "nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."

  ayrıca sorulan sorular da birbirinden gereksiz. düşünüyorum; koskoca cem yılmaz'a soru sorup cevap alma imkanım olsa bu kadar vasat harcar mıyım diye. yok, bulamıyorum. bilmem kaçıncı soru türedi aklımda, hala vasat değil. nasıl bir organizmasınız siz amk ya?

  not: abi sürekli twitter'dan, takipçilerinden falan bahsetmişsin ama, potansiyeline nazaran twitter'ı en nahoş kullanan ünlü olabilirsin. en son baktığımda çocuklarla çocuk oluyordun. yapma, eyleme. bizi bunlara şahit etme..

  1 o kadar sinirlendim ki. yazacak bir sürü şey var yazdım yazdım sildim ne desem boş aq adamı deli edersiniz - vito corleone 10 Mart 2019 03:07
  2 ırkçılık yapmamalıyım ırkçılık yapmamalıyım ırkçılık yapmamalıyım ırkçılık yapmamalıyım ırkçılık yapmamalıyım ırkçılık yapmamalıyım ırkçılık yapmamalıyım ırkçılık yapmamalıyım - a shih na 10 Mart 2019 10:39
 • ... diger entiriler (53) ...