Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("geceye bir sitem bırak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (157) ...
 • 1
  +1
  -0

  2 sene önce mezuna kalan bi arkadaşım vardı hem çok yalnız kalmıştı hem de mezun psikolojisi ile morali çok bozuktu bu dönemde hep onun yanında oldum ama bunu yaparken hiçbir çıkarım yoktu. sadece gerçekten çok sevdiğim bi arkadaşımdı ve onun üzülmesini istemiyodum. sonuçta üniversiteyi kazandı o senede çok güzel bi arkadaşlığımız oldu. 2. senesinde çok arkadaşı oldu güzel ortamlarda bulundu . zamanla benden uzaklaştı uzun bi süre konuşmadık. sonrasında ona yazan taraf yine ben oldum . yaşadığımız onca güzel şeye , üstesinden geldiğimiz onca zorluğa rağmen görüldü yedim kendisinden . hiç bi değerim yokmuş bunu öğrendim.

  1 bu düşüncelerini o arkadaşına yaz hala tepki vermez ve düzelmezse boşa kürek çekme. kayığın tek tarafından kürek çekmekle ileri gidemez arkadaşlığınız. - vito corleone 06 Mart 2019 00:07
  artık söylememin önemi yok ya kabullendim durumu - mecnunmisali 06 Mart 2019 00:16
 • ... diger entiriler (157) ...