Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("çok düşünceli olmanın insan kaybettirmesi") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (3) ...
 • 3
  +3
  -0

  eğer düşünceli olacağım diye karakterinizden veya prensiplerinizden ödün verirseniz, kendinizi kullandırırsanız evet insan kaybettirir. insan kazanmak için düşünceli ve anlayışlı bir insan oluyorsa bir kişi, kaldı ki bu çıkarcılıktır ve yapay olduğu hemen anlaşılır, insanların gitmesi o kişiye koyar.

  iyi bir insan olmak araç değil amaç olmalı. yani dünyevi şeyler kazanmak için değil, akşam yastığa başını koyduğunda rahat hissetmek için, insanlara iyi davranınca mutlu hissettiğin için iyi bir insan olmalısın.

  kaldı ki; bir kişi siz iyi birisi olduğunuz için hayatınızdan çıkıyorsa veya başka sebeplerden ötürü siz onu çıkarmak zorunda kalıyorsanız, bunun neresi kötü? aptalın tekinden kurtulduğunuz için sevinmeniz gerekir.

  ayrıca soktuğumun internetinde herkes aynı şeyden şikayet ediyor. peki kim lan o zaman bu çıkarcı pezevenkler? biraz da çuvaldızı kendinize batırın be kardeşim.

 • ... diger entiriler (3) ...