Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("kadın olan ortamda küfür edince uyaran erkek") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (21) ...
 • 1
  +1
  -0

  ameller niyetlere göredir.

  şayet ikazı yapanın esas derdi seviyeyi korumaktan ziyade ortamdaki kadın(lara) yaranmak ve şahsı adına imaj primi kasmaksa, onun ben amk. zaten böyle bir niyeti olanın tavrından çok rahat anlaşılır ne halt olduğu. üzerine yakışmaz o ince düşünceli ikaz, eğreti durur.

  lakin, yapılan her küfür ikazını da art niyetli algılamamak lazım. çünkü bir küfür ikazı yapmak için illa ortamda bir kadın olmasına gerek yok. adam belki esas kendi için ikazda bulunuyor? erkekler küfürden rahatsız olmaz diye bir kaide mi var?

  bu konuda benim parametrem orada edilmiş küfrün yersiz/fuzuli olup olmadığıdır.

  bazı küfür vardır "olmazsa olmaz."
  bazısı vardır "olmasa da olur."
  bazısı vardır "keşke hiç olmasaymış." - misal

  daha geçen gün pubg'de kızlı erkekli bir arkadaş grubuyla takım arkadaşı oldum. geri zekalıların 10 lafından 9'u asıcaz kesicez temalı ağır küfür. ve duymazdan gelinebilecek şeyler de değil, baya baya kulak tırmalayıcı şeyler. doğal olarak rahatsız oluyorsun.

  bir insan 2 dakika küfürsüz derdini anlatamaz mı ya hu? anlatamıyorlarmış işte. milyoner yarışmasına katılsalar ilk soruda elenirler iq'sunu yüksek derecede çamaşır makinesinde yıkadıklarım.. son çare mikrofon ve kulaklığı kapattım. ikaz etsem de bir işlevi olmazdı çünkü.

 • ... diger entiriler (21) ...