Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("galatasaray") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (957) ...
 • 0
  +3
  -3

  bütün ayak oyunlarına, masa arkası dolaplarına , 1.nin 6 puan arkasında olmasına rağmen hâlâ birilerini ağlatabilen kulüp.

  geçen sezonun başından beri ince ince doğranırken sesi çıkmayan, "oh olsun zuhahaha" konulu cümleler sıçan tek iq'lu varlıklar, 1-2 maçta galatasaray lehine hata görünce yine piyasaya çıkmaya başlamış.

  gecen sezonun başından, bugünkü trabzon maçına kadar en az 15 maç sayarım galatasaray'ın ince ince doğrandığı. ulan 2 sezondur aleyhine en fazla penaltı verilen takımlardan biriyiz, belki de 1.yiz. böyle leş hakemlerin olduğu lig de nereden baksan yarısı şaibeli demektir bu penaltıların. peki galatasaray lehine yapılan bariz hataların olduğu maç sayısı? bu maçların yanında devede kulak kalır. 2 ay önce tff'sinden namoğlu'suna kadar istifa isteyen yine galatasaray taraftarıyken, götünü kaşıya kaşıya dalga geçip futboldan bi sikim anlamayan parazitler bugün zırlar olmuş.

  zırlamaya devam edin. belki biriniz ligte kalır, diğeriniz 2. olabilir.

  trabzon'u saymıyorum bile amk. tek amacı bizi yenmek olan, başkanı çanakkale savaşı gibi bir destan ile kıytırık bir futbol maçını kıyaslayacak kadar şaşırmış bir kulüp galatasaray'ın rakibi bile olamaz. gençleri oynattık diye ağlar mı lan bir kulüp hahahahahah.

  1 harbiden amk vatan millet sakarya ya bağladı adam - 47burak47 10 Şubat 2019 22:22
 • ... diger entiriler (957) ...