Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("erkeklerden kadınlara tavsiyeler") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (297) ...
 • 1
  +6
  -5

  -flört ederken çocugu iyi huylu bulunca bir noktadan sonra ego savaşına girmeyin. çocuk gözü açık birisiyse senin havan kime der ve postayı koyar kalırsınız ortada.
  - şu olgun erkek lafını agziniza dolamayı kesin. her yaşı büyük insan olgun değildir. olgun insanı konuştuğu konular ve ilgi alanlarından anlamaya çalışın.
  - size ilanı aşk eden elemanla arkadaş kalalım diyip reddederseniz eğer eleman sizle konuşmaya çalıştığı zaman kestirin hep. sonra bir beklentiye giriyor sizin yüzünüzden üzülmesin.
  - kararlı ve net olun. ne kadar güzel olursaniz olun eğer bu olmazsa güzellik pekte kurtarmaz.
  - bir lavuk yüzünden aşk acısı çektiğinizde tüm dünya ile iletişimi kesip size yardım etmeye çalışan kişileri hayatınızdan soyutlamayın. erkekler gibi olun. erkekler böyle durumda ona destek olan herkesle çok iyi olur ve daha mutlu olur.

  yaşadıklarını mı yazdın yoksa yazmak istediklerini mi karar veremedim aq - beynineksiklobu 07 Şubat 2019 00:18
  yazmak istediklerimi - bulldogreyiz 07 Şubat 2019 00:19
 • ... diger entiriler (297) ...