Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("annelerin garip davranışları") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (149) ...
 • 0
  +0
  -0

  ne zaman telefonla konuşsam yanıma gelip bir şeylerle uğraşıyormuş ama asla beni dinlemiyormuş gibi yapıp aslında dinlemesi...

  geçen gün bir şeyle ilgili şikayetimi bildirmiştim bir yere, bununla ilgili aradılar. sesim karşı tarafa gitmeyince hoparlöre alıp konuştum bir daha da düzeltmeyi unutup öyle konuşmaya devam ettim. arayan çağrı merkezi görevlisi erkek bu arada. hoparlöre alırken odama geçip kapıyı da kapattım ama annemin nerden aradıklarından haberi yok.

  ben konuşurken kapıya vurup girdi odama. yere oturup kitaplığımı kontrol etmeye başladı. biz hala konuşuyoruz telefonla, annem kitaplığımdaki kitaplarımı inceliyor..
  tam olarak konunun ne olduğunu anlayınca sessizce çıktı odamdan.

  telefonu kapatınca gidip, anne gerçekten çok fenasın diyince sadece gülmesi ve olayı tamamen kabullenmesi daha garip ve sinir bozucu......

 • ... diger entiriler (149) ...