Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("ona söyleyemediklerini anlat") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (93) ...
 • 13
  +13
  -0

  3 yıl önce seni tanıdığımda hayatımı bu kadar etkileyecebileceğini düşünememiştim. sınav senesi , en yakın arkadaşımın senden hoşlanması falan derken seni sevmemem konusunda kendime ağır şekilde baskı yapmıştım . daha sonra birbirimizden habersiz aynı üniversite ve bölümü kazandığımızda kalbimi dinlemem gerektiğini hissetmiştim . sırılsıklam aşıktım diyebilirim sana. ama utangaçtım işte böyle şeyleri beceremiyordum. çevremdeki herkes bizi çok yakıştırıyordu o zamanlar. senin ağzından da bizi yakıştırdıklarını duyduğumda hissettiklerimi bir daha yaşabilir miyim bilmiyorum . ben yine de devamını getirememiştim, böyle durumlar cesaret istiyor ve ben o cesareti kendimde bulamamıştım o zamanlarda. üniversitenin 2.sınıfına başladığımızda inanmak istemesem de bir çocukla konuştuğunu öğrendim. i̇çimde öyle bir öfke vardı ki yüzünü gördüğüm anda gözlerimi kaçırıp bir kelime dahi etmediğim günleri hatırlıyorum. sonrasında yanıma gelip neden böyle yaptığımı sorduğunda , her şeyi açıklamıştım gözlerim yaşlı bi şekilde. bana " seni anneme anlatmıştım " demene rağmen şuan hala o çocukla birliktesin. bu kadar sürdüğüne göre mutlusun da sanırım . senden sonra toparlayamadım , hep bişeyler eksik gibi. i̇nsanlar gelip geçiyor hayatımdan . ama sen bir türlü geçmiyorsun.

  1 bütün hayatımızı yersiz çekingenliklerle mi geçireceğiz? cesareti yalnız kafamızda mı yaşayacağız? - helgendeejderhagordum 30 Ocak 2019 00:11
 • ... diger entiriler (93) ...