Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("yıl dönümleri") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (8) ...
 • 1
  +3
  -2

  13.1.18
  Vay be... tam 1 yıl oluyor bugün, sen hayatıma girdin gireli. Koskoca 1 yıl... 21 yıllık hayatımın en güzel yılı oldu. Her şey için teşekkür ederim sevgilim. Sevdiğin için, korumaya çalıştığın için, öptüğün için, kıskandığı için, sarıldığın için, bana böyle güzel baktığın için...
  Bu bir yılda tam anlamıyla her şey oldun benim için. Sevgilim oldun, dedikodu yaptığım kız arkadaşım oldun, bazen baba oldun, psikoloğum oldun, moral vericim oldun, sarılıp uyuduğumuzda yorganım oldun, acıktığımda aşçım oldun... sensiz nasıl yaşıyordum ki ben?
  Umarım bundan sonra da hiç sensiz yaşamam.
  Bana sevmeyi öğrettin bu bir yılda. Birini kendimden çok düşünmeyi öğrettin. Sahiplenmeyi öğrettin. Anlayışlı olmayı öğrettin. Ve daha sayamayacağım bir sürü şey öğrettin. Hayatıma katkın çok fazla. Teşekkür ederim.
  Özlediğim için, sinirlendiğim için, kıskandığım için ağladığım oldu, evet. Hiçbirinden pişman değilim. Bu kadar uzakta olmamıza rağmen seninle olmaktan hiç pişman olmadım. Sana hep güvendim, hala da güveniyorum. Sevgine güveniyorum, sadakatine güveniyorum, dürüstlüğüne güveniyorum.
  iyi ki karşıma çıkmışsın.
  ilk sarılmamızı asla unutmayacağım. Sarılmaya doyamayıp eve yürürken durdurup sarılmanı da ilk öpüşünü de unutmayacağım. Beni ilk defa gördüğünde aklından benden kaçmayı geçirdiğini de unutmayacağım sbsbdndk
  çok şapşalsın ve ben seni her şeyden çok seviyorum.
  Nice beraber yıllara sevdiceğim ❤️

  Not: Bugünü beraber geçirmeyi isterdim. Fakat vizelerim var biliyorsun... çok fazla özledim seni. Ama şubata ne kaldı ki değil mi?

  O zaman birinci yılımıza gelsin bu şarkı

  2 mutluluğunuz daim olsun❣️ - yoklugunbitirdi 13 Ocak 2019 00:06
  1 teşekkür ederiz 💜 - defender of the universe 13 Ocak 2019 00:14
  1 beraber öğrendik hepsini, öğrenmeye de devam edeceğiz. umarım asla sensiz yaşamam ömrümün kalan günlerini. seni her şeyden çok seviyorum ❤️ - sarhoskedi 13 Ocak 2019 00:19
 • ... diger entiriler (8) ...