Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("shirok") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (20) ...
 • 2
  +2
  -0

  check check sound check. deneme deneme ses deneme.

  öhöm öhöm.

  kimse umursamadığını bilerek giden shirok kimsenin umursamadığıni bilerek bir arkadaşa bakıp çıkmak için geri döndü.

  gece başlangıcında içime çöreklenen kötü hisle birlikte kendimi sözlükte buldum. gece 3 buçuk olduğuna göre ortalıkta kimse kalmamıştır iki satır muhabbet edebilirim.

  yaklaşık 4 5 saattir sözlükte boş boş takılıyorum. yeni yazılanları okuyorum. kimler gitmiş kimler kalmış ona bir göz gezdiriyorum. aktif bir yazarken en mutsuz olduğum gecelerde yaptığım gibi yine seri artı veren melek şeklinde sözlük semalarında bir tur atıyorum. vallahi özlemişim dükkanı.

  burada herşey bıraktığım gibi. sadece sayı biraz seyreliyor o kadar. lakin ben hiç bıraktığınız gibi değilim. geçtiğimiz aylar benim için bir sürü aydınlanma, bir sürü yeni öğreti ve yoğun bir varoluşsal kaygı içinde geçti. bu gece buraya neden geldim esasen tam anlayamadım ama gelmişken eski entrilerime göz attım ve dünyamın ne kadar değiştiğini farkettim.

  mesela (bkz: #2105621) yıllar sonra ilk kez hüngür hüngür ağladım bu yaz.

  (bkz: #2216984) 2 ay bıraktıktan sonra sigaraya yeniden başladım.

  (bkz: #2221146) sosyal medya hesaplarım hala kapalı. bu bağımlılığı yenmişim. çayı şekersiz içen adam coolluğundayım şuan herkese tavsiye ediyorum. bunun şovunu yapıyorum.

  (bkz: #2218018) eve çıktım sonunda. kendi çöplüğümün horozuyum. eve çıkmak biraz garip birşey artısı eksisi çok iyi düşünmek lazımmış anladım ama herkes hayatının bir döneminde bekar evi mantığını yaşamalı bir ton şey öğreniyorsunuz.

  (bkz: #2200340) ne kadar rezil ve eksik bir insan olduğumun farkına vardım. bunu düzeltmek için çalışmalarımız devam ediyor.

  (bkz: #2125150) bu gece yine böyle hissediyorum ve yine burdayım.

  i̇şte böyle bazı şeyler değişirken bazı şeyler hiç değişmiyor. nelerin değişip nelerin değişmediğini kontrol edebiliyorsak ne âlâ.

  sabah bu entri burda olur mu bilinmez. o yüzden gözü ilişen ve okuyan herkese selam olsun. görüşmek üzere.

  2 #2221146 / sözlük hesabını uçurma :) yazıda kalsın - yarimadam 11 Ocak 2019 03:50
  1 o fikirden sonradan vazgeçtim. bir sürü terim entrileri var gerilerde mesleğimle ilgili onlar derli toplu duracak moderasyon yallah dışarı demedikçe. o yüzden hesap yerli yerinde. - shirok 11 Ocak 2019 03:52
  1 sözlüğün terimlere ihtiyacı var tabii. - vazgecis 11 Ocak 2019 11:47
 • ... diger entiriler (20) ...