Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("wattpad") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (107) ...
 • 0
  +2
  -2

  5 6 yıl önce türkiye'de duyulmaya başlandığında yazan kişi çok azdı. insanlar yazmak yerine çok tutmuş yabancı hikayeleri çevirerek hesabının popülaritesini artırmayı tercih ediyordu, sonrasında kendi yazdıklarını kolay duyurmuş oluyorlardı. o dönemden beri wattpad kullanan biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki gerçekten mükemmel yazılar, kurgular barındırıyor. ama içerisindeki çöp hikayeler özellikle son bir kaç yılda o kadar fazla ve ön planda ki uygulama içinde dolaşmak imkansız hale geldi.

  wattpad'e benimle aynı dönemlerde giren herkesin bildiği sessiz adlı bir hikaye vardır mesela yazan kişi hicbir zaman kimliğini belli etmedi -tamamlayıp ortadan kayboldu hatta- 60m okunması vardı en son ve wattpad türkiye tarihinin en çok okunan kitaplarından biridir.

  aynı zamanda çeviri hikayelerden olan hidden , phantom ve after gibi hikayeler ise benim gözümde piyasadaki çoğu "kitap"tan daha kalitelidir, değerlidir.

  wattpad tam bir denizdir, şimdilerde yeni giren bir insanın sağlam bir şey bulacağını düşünmediğim bir deniz...

  2 okumuştum ben onu baya sağlam bir kurgusu vardi. - yarimadam 09 Ocak 2019 11:09
  2 aynen öyle, sonunu geçen yıl okudum ben tabi bu kafayla dilinde eleştirdiğim yönler oldu ama kurgusuna diyecek yok bence - lszyn 09 Ocak 2019 11:32
  2 ben 3 yil önce falan okumuştum ve sonunu bitirince vay arkadaş ben ne okudum kafasına gelmiştim. - yarimadam 09 Ocak 2019 12:27
 • ... diger entiriler (107) ...