Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("ölmesi istenilen kişiler") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (18) ...
 • 2
  +2
  -0

  çoğu insanın zihninde vardır birileri. benim de vardı bir kişi, daha sonra allaha havale ettim geçtim. ölmedi ama süründü, ben de izledim.

  ölmemesini istediğim insanlar da vardı, en sevdiklerim. herkeste vardır bu liste. başını anne çeker genelde. devam eder baba, abla, kardeş, abi, yeğen, filânca dizideki şunca karakter, bla bla bla...

  hayat bu, sürprizlerle dolu. hayatı yönlendiremiyoruz. bazen gün geliyor ki ölmemesini istediğin kişilerden birinin adının üstü çiziliyor. hayatın gerçeği diyip yaşamaya devam ediyorsun, yaşayamıyorsun ama gülüp söylüyorsun. ölmesini istediğin kişiler ise seni öylece uzaktan izliyor. i̇nsanlar sana bakarken ya da bakmazken ağlamak istiyorsun çünkü kalbindeki en güzel adın üstü çizilmiş. fakat ağlayamıyorsun, dalıp dalıp gidiyorsun. an varken, geçmişte yaşıyorsun. "ulan hayat güzel be" dediğin o yakın tarihleri köpek gibi özlerken, hayatın acımasız ve kötü olduğunu eşek gibi anlıyorsun. çok güzel anlatıyor çünkü.

  başın sağ olsun:( - truman 13 Aralık 2018 16:30
  amin, dostlar sağ olsun. - nisyan 14 Aralık 2018 01:20
 • ... diger entiriler (18) ...