Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal sözlük yardım hattı") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (2594) ...
 • 1
  +1
  -0

  sözlüğün durumuna bakılırsa pek yardım alabileceğimi düşünmüyorum ama yine de deneyeceğim. bir arkadaştan uzun zaman önce ödünç aldığın bir şey tekrar geri vermek istiyorsun ama artık uzun zamandır konuşmuyorsunuz. neyse işte ödünç alınan şeyi geri vermek istiyorsunuz ama kendisiyle iletişime geçmek istemiyorsunuz, bu durumda ne yaparsınız? istemediğiniz halde iletişime geçer misiniz? yoksa hiçbir iletişim kurmadan ödünç alınan şeyi adresine yollar mısınız? yoksa amaan zaten artık görüşmüyorum konuşmuyorum diyip üstüne mi yatarsınız?

  1 evine bırakıp kaç.. önemsemeyecek bir şey ise işinede yaramıyorsa çöpe at - beynineksiklobu 03 Aralık 2018 03:16
  verirken aa bana mı aldın demiştim hayır ödünç olarak veriyorum kesinlikle geri isterim demişti o yüzden, yoksa benim için önemsiz bir şey. sanırım habersiz kargoya vereceğim... - mandalinakokusu 03 Aralık 2018 03:23
  gidip kendin vermen en doğrusu attı kaçtı olmak daha kötü bence - delidoktor 03 Aralık 2018 03:27
  1 ben olsam ortak arkadaş varsa onun aracılığıyla gönderirdim, yoksa da mecbur iletişime geçerdim, üstüne yatmak seçenek olmamalı. bence tabi. - cilginmpalli 03 Aralık 2018 04:38
 • ... diger entiriler (2594) ...