Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("kadın erkek eşitliği") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (42) ...
 • 2
  +2
  -0

  dünya lideri "büyük ile küçüğü aynı terazide tartamazsınız, güçlü ile zayıfı aynı yarışa sokamazsınız. erkekle bayan 100 metreyi beraber koşsunlar. bu adalet olur mu? kadın kadınla, erkek erkekle koşar. olması gereken budur." buyurmuş.
  *
  bayan demesi ayrı, "zayıf" demesi ayrı, koşu örneği vermesi ayrı ofsayt. feministler (türk tipi olanlar) nasıl tepki gösterecek merak ediyorum.

  1 takıldıkları tek nokta, kadınlara bayan diye hitap edilmiş olması olacak. türkiye sınırları içinde feminizim demek; her şeyden muaf olan kadının, her durumda suçlu ve yanlış gösterdiği erkeğe baskı kurması, ötekileştirmesi. basit kelimelere takılıp asıl olaya fokuslanmaması. hiç birini spor da kadının gücü erkekten fazla olabilir, bilek gücü erkeğe mahsus değildir demeyecek. - belkiustumuzdenbirkusgecer 23 Kasım 2018 23:19
 • ... diger entiriler (42) ...