Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("takva") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (8) ...
 • 3
  +3
  -0

  en iyi türk filmlerinden biridir.

  --- spoiler ---
  "sadece güle ve dikenine şükretmek yeterli değil. kul gül olmadan da şükredendir. gel, gel otur şöyle, gel. biliyorum kafan karışık şimdi. hadi topla kendini. hadi, biliyorum. aklını oynatacak gibisin. 

  günahın çirkin olmayan tek yanı, ona edilen tövbedir. tövbe et e mi tövbe et. beni de yabana atma. cevapsız soruları kendine sormaktan vazgeç. bırak, koyver gitsin. başta sonu bilmek yeter sandım. son da ne var? ölüm. ölümden sonra? işte bunu bilince tamam sandım. yaradanın korkusu, onun korkusu beni düzene sokar sandım. ben sadece iyi bir insan olmak istedim muhittin. sadece iyi bir insan. o her zaman ve her yerde var. yaradan, her zaman, her yerde var. onun dediklerini yaparsan. onun istemediklerini yapmazsan, hem bu dünyada iyi bir insan olursun, hem de öbür dünyada rahat edersin. ama olmadı, olmuyor. şeytan her zaman var. belki de şeytan dediğimiz, bizzat kendimiziz."
  --- spoiler ---

 • ... diger entiriler (8) ...