Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("teyze olmak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (104) ...
 • 2
  +2
  -0

  teyze olmak çok güzel eğer aşık olmuş bir yeğeniniz varsa.

  mutlu mutlu bana yazıyor, espriler yapıyor. meğer derdi farklıymış, en güzel derde düşmüş teyzesinin kuzusu. eminim ki şu an merdivenleri üçer beşer çıkıyor. gülerek yürüyor ve kalbinin varlığını hissediyor. en başından anlattı bana. henüz 15 yaşında ve aşkın şarabından en beklenmedik anda içti.

  küçük yaşta teyze olduğum için yeğenimi kıskanırım sanıyordum bu olaylarda. o kadar farklılaştı ki sadece mutlu olması yeter benim için. üzülmesin. ama üzülecek de. herkes gibi o da üzülecek. ben de üzüldüm çünkü. güzel anlarında hep yanında olmaya çalışacağım ve o üzülürken de. ama onun "sen de başını alıp gitme" dinlerken kalbinin acıyacağını bilmek ya da tahmin etmek bile benim canımı yakıyor. aramızda 5 yaş var yeğenimle ve ben 5 yıl boyunca kavruldum. ondan biraz daha öndeyim. olabilecekleri söyleyince azar yiyorum ama olsun. o mutlu olsun gerisi mühim değil.

  duygusal teyze modum açıktı ama başlığı görünce dayanamadım.

 • ... diger entiriler (104) ...