Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("phillip cocu") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (27) ...
 • 0
  +1
  -1

  maalesef olmadı be hocam. burası ne sandığın gibi ne de sana anlatılan gibi bir lig.

  hollanda’da 34 haftanın 34’ünde de farklı bi şeyler deneyebilirsin ama burası türkiye. burada senin fatih terim gibi şenol güneş gibi olman lazım. her maça ezici üstünlükle, yoğun baskıyla çıkmalısın ki rakip takım ortasahayı geçerken dizleri titresin ‘ lan topu kaptırırsak bunlar 2 pasa gol atar, yarrağı yeriz ‘ düşüncesiyle. ama fenerbahçe’ye karşı o kadar rahatlar ki biliyorlar forvetlerle ortasaha arasında 60 metre boşluk olduğunu rahat rahat atağa çıkabiliyorlar.

  kanat tercihlerin zaten hep sikim gibi. ceza sahası içinde tehlikeli olduğu için sahada tuttuğun ayew bir kez olsun ceza sahasına giremedi son 3 maçtır. sene başında senin ve taraftarın gözdesi barış’ı bi çırpıda silip atmana zaten anlam veremiyorum ama ismail’le başlaman gözümüzdeki son kredilerini hızla tüketmemize yardımcı oldu.

  ve son olarak, yapacağın değişiklikleri sikiyim.

 • ... diger entiriler (27) ...